Oko Księżyca

Okładka książki Oko Księżyca Bourbon Kid
Okładka książki Oko Księżyca
Bourbon Kid Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Bourbon Kid (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Bourbon Kid (tom 2)
The Eye of the Moon
Świat Książki
2010-02-10
2010-02-10
Nemo
Bourbon Kid zombie

Ocena taka sama jak pierwszej części - 6 gwiazdek. Księga podobała mi się bardziej, ale Oko trzyma poziom. Jest równie krwawa jak pierwsza część, wulgarna, absurdalna, pełna czarnego humoru. Akcja opisana w innej koncepcji niż część pierwsza, poznaje się historie bohaterów z Księgi sprzed kilkunastu lat. Dobra książka na odmóżdżenie.

Druga część serii przygód Bourbon Kida. Tutaj nieco więcej horroru, a mniej strzelanin i akcji. Troszkę mniej podobała mi się niż pierwsza część, lecz nadal trzyma poziom. Ta część pokazuje czytelnikowi przeszłość niektórych bohaterów.

W sumie dobra i trzymająca w napięciu lektura, ale nie tak dobra jak pierwsza część cyklu. Mam wrażenie, że brakuje tej atmosfery absurdu, którą była przesycona "Księga bez tytułu". W mojej bibliotece nie ma kolejnych tomów, więc moja przygoda z Burbon Kidem chyba skończy się na tej książce.

Bardzo rzadko można trafić na dobrą kontynuację pierwszej części. OKO dorównuje swoją jakością KSIĘDZE

Zwariowana jak i poprzednia część. Dla mnie te książki to absolutna rewelacja!

Zwariowana jak i poprzednia część. Dla mnie te książki to absolutna rewelacja!

Nie byłam w stanie dokończyć. Fabuła może była dość interesująca, ale ta ilość przekleństw... Porażka. Na co dzień mam styczność z różną ilością niecenzuralnych słów i nie żeby mi to jakoś bardzo przeszkadzało czy coś, ale po to kupuję i czytam książkę, żeby się odstresować, "dokulturalnić" :),a nie uczyć się nowych przekleństw. Tam zamiast przecinka było "ku.." zamiast "odczep się" albo "daj mi spokój" to "spi...". Czytałam różne - lepsze i gorsze - książki, nawet takie "totalne dna", ale ta książka wraz z autorem dokonali odwiertu. Nie dziwię się już, że autor to Anonim. Sama bym się nie przyznała, że coś takiego napisałam i ktoś chciał to wydać. 4 gwiazdki za naprawdę ładną okładkę, intrygujący tytuł i jakąś tam fabułę.

Druga część ''Księgi bez tytułu '' tak samo mroczna i ciekawa jak pierwsza ..

Druga część ''Księgi bez tytułu '' tak samo mroczna i ciekawa jak pierwsza ..

Tom 2 jest równie krwawy i morderczy jak pierwszy - więc przypadnie do gustu tym, którzy polubili głównego bohatera wykańczającego zastępy demonicznych stworów.
Koncepcja historii nieco inna, choć powiązana z tomem 1.

Ogólnie książka na odreagowanie morderczych nastrojów ciężkiego dnia.

Koncepcja historii nieco inna, choć powiązana z tomem 1.

Ogólnie książka na odreagowanie morderczych nastrojów ciężkiego dnia.

Wciągająca jak część pierwsza :) polecam

Wciągająca jak część pierwsza :) polecam