Bungou Stray Dogs - Bezpańscy Literaci #4

Tłumaczenie: Karolina Dwornik
Cykl: Bungou Stray Dogs - Bezpańscy Literaci (tom 4)
Wydawnictwo: Waneko
Bungou Stray Dogs
komiksy
moeckinijay

Atsushi i Kenji Miyazawa, starszy stażem kolega po fachu, zabierają się za wykonanie standardowego zlecenia detektywistycznego. Kiedy Kyouka dołącza do Agencji, potyczka z Mafią Portową wydaje się nieunikniona, ale na horyzoncie pojawia się kolejny gracz. Do agencji przychodzą członkowie „Gildii” – północnoamerykańskiej organizacji zrzeszającej Uzdolnionych, dowodzonej przez multimiliardera Fitzgeralda. Czego zażądają od Dyrektora Fukuzawy?! Montgomery, dziwna, tajemnicza członkini tej organizacji, atakuje kilku członków Agencji, w tym Atsushiego. Co z tego wyniknie?

źródło opisu: Waneko, 2017

źródło okładki: http://waneko.pl/

Songo12 | 2017-07-31
Na półkach: Przeczytane, Komiks

Do akcji wkracza Gildia :D Super pomysł z postacią Lucy :)

LilyBlue22 | 2017-08-27
Na półkach: Przeczytane, 2017