Nordic walking dla ciebie

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Interspar
nordic walking
sport

Nordic walking najszybciej na świecie rozwijająca się dyscyplina sportu XXI wieku. Zaledwie 11 lat od powstania miliony ludzi na wszystkich kontynentach chodzi i ćwiczy z kijami. Nordic walking intensywny marsz z kijami. Jest łatwy i szybki do nauczenia. Można go trenować zawsze i wszędzie bez względu na porę roku i pogodę. Jest dobry dla wszystkich grup wiekowych, dla osób o słabej kondycji fizycznej i wyczynowych sportowców. Nordic walking dla ciebie to przystępny poradnik: dla każdego, kto chce się nauczyć techniki nordic walkingu i poznać jego zalety dla osób, które już trenują nordic walking i chcą wiedzieć, jak samodzielnie udoskonalić lub poprawić technikę marszu.

LoveJung | 2015-03-15
Na półkach: 2015, Przeczytane