Spiesz Się Powoli

Wydawnictwo: Kos
5 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Prof. dr Lothar Seiwert to aczołowy niemiecki ekspert w dziedzinie zarządzania czasema (FOCUS). W roku 1999, jako pierwszy Niemiec, został wyróżniony międzynarodową nagrodą aExcellence in Practicea przyznawaną przez ASTD (American Society for Training and Development) w Atlancie. Jego firma coachingowa i konsultingowa Seiwer-Institut GmbH w Heidelbergu specjalizuje się w takich zagadnieniach jak Time-Management, Life-Leaderschipa i Work-Life-Balance. www.seiwert.deCzujesz się zagoniony i masz wrażenie, że twoje codzienne życie staje się coraz bardziej gorączkowea zadajesz sobie pytanie, jak to stałe przyśpieszanie zgrać z potrzebą czasu wolnego i spokoju, jak pogodzić wyzwania zawodowe z twoimi dążeniami w życiu prywatnymaCzołowy ekspert w dziedzinie zarządzania czasem Lothar J. Seiwert pokaże ci, dlaczego oszczędzanie czasu od dawna już nie wystarcza: zarządzanie czasem należącym do przyszłości oznacza całościowe zarządzanie własną osobą oraz aktywne kształtowanie swojego życia.Książka obejmuje między innymi:rozwijanie wizji, wzorców, projektowanie celu życiaustanawianie ról w życiuefektywne cotygodniowe planowanie priorytetówwydajne wykonywanie codziennej pracy

agn1232 | 2016-11-18

Zapraszam do przeczytania mojej recenzji

książek: 2029
Bonnemort | 2014-07-18