Dzisiaj już nie wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, ale pobyt w Wiecznym Mieście nadal rozpala wyobraźnię. Stare mury od wieków wsłuchują się w szept kochanków, widziały wiele, ale przecież każda miłość jest pierwsza… Rzymskie wakacje Emily Sinclair, przebywając służbowo w Rzymie, przekonuje się, że miasto słusznie słynie z nieznośnych upałów i uwodzicielskich mężczyzn. Ulega urokowi...

Rzymskie wakacje
Emily Sinclair, przebywając służbowo w Rzymie, przekonuje się, że miasto słusznie słynie z nieznośnych upałów i uwodzicielskich mężczyzn. Ulega urokowi przypadkowo poznanego Giovanniego, który jest nie tylko przystojny, ale też bardzo tajemniczy. Trudno się w nim nie zakochać, jednak Emily obawia się, że będzie dla niego tylko przygodą na jedną noc.

Upojny miesiąc w Rzymie
Słynny architekt Emilio Andreoni oskarżył narzeczoną o zdradę i w ostatniej chwili odwołał ślub. Nigdy nie dał jej prawa do obrony. Dwa lata później dowiaduje się, że jego podejrzenia były niesłuszne. Jedzie do Gisele, by przeprosić i zacząć wszystko od nowa. Gdy ona nie chce o tym słyszeć, Emilio proponuje jej wspólny romantyczny wyjazd do Rzymu.

Romans w Rzymie
Amerykanka Isabella Williams podczas wakacji w Rzymie poznała Antonia Rossiego, milionera należącego do śmietanki towarzyskiej. Zakochani zamieszkali razem, jednak cudowna bajka szybko się skończyła. Isabella zostaje wplątana w konflikt braci Rossich i niesłusznie oskarżona o zdradę. Musi się natychmiast wyprowadzić, a to dopiero początek jej kłopotów z rodziną Rossi.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa