Timon i Pumba

Tłumaczenie: Monika Parys
Cykl: Disney Komiks DeAgostini (tom 21)
Wydawnictwo: De Agostini
Timon and Pumbaa
Afryka, lwy, zwierzęta, przyjaźń
komiksy
MAD_ABOUT_YOU

Timon i Pumba – surykatka i guziec najbardziej znani z głównego filmu Disney'a poświęconego historii króla lwa, powracają. Ich motto nadal brzmi Hakuna Matata, co znaczy „nie martw się”. Timon to żartowniś, którego żarty niestety nie każdy rozumie lub po prostu nie są śmieszne, natomiast Pumba jest postacią z wielkim sercem i bardzo wrażliwą duszą. Nieoczekiwanie silny, choć nazywany...

Timon to żartowniś, którego żarty niestety nie każdy rozumie lub po prostu nie są śmieszne, natomiast Pumba jest postacią z wielkim sercem i bardzo wrażliwą duszą. Nieoczekiwanie silny, choć nazywany „świnią”. Wierni kompani Simby, później także Nali, Kiary i Zazu.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie