Najlepsze kawałki Coryllusa Tom II

Wydawnictwo: Klinika Języka
9788364197208
Tradovium

Jak wszyscy czytelnicy doskonale wiedzą sytuacja tego bloga w salonie24 jest od dłuższego czasu mało komfortowa. Cały blog został ocenzurowany. Nie wiadomo co będzie dalej, bo administracja nie reaguje na moje prośby dotyczące wydania mi, za opłatą, zgromadzonych tam tekstów. Jest ich ponad dwa i pół tysiąca. Już dawniej postanowiłem wydawać to, co publikowałem na blogu w osobnych tomach. Uważam, że to słuszne, albowiem tutaj, pod adresem www.coryllus.pl, nie ma nawet 1/5 tekstów znajdujących się w salonie24. A nawet gdyby były tu wszystkie teksty i tak nie byłoby możliwości, prz tej ich liczbie, odnaleźć te najlepsze. Dlatego właśnie powstawać będą takie tomy. Nie wiem z jaką częstotliwością będą się ukazywać, to już zależy do dynamiki zewnętrznej. Oto przed Państwem II tom Najlepszych kawałków

źródło opisu: https://basnjakniedzwiedz.pl/

źródło okładki: https://basnjakniedzwiedz.pl/