Najlepsze kawałki Coryllusa Tom II

Coryllus Klinika Języka publicystyka
publicystyka literacka, eseje
9788364197208
Coryllus Klinika Języka publicystyka

Po części pierwszej przyszedł czas na drugą i muszę powtórzyć opinię:

Same tytuły rozdziałów intrygują. Autor otwiera przed czytelnikiem czasem nowy sposób widzenia różnych wydarzeń, tak historycznych, jak i współczesnych. Krótkie, niepowiązane ze sobą rozdziały ułatwiają czytanie "z doskoku".

"Ubezpieczenia+satanizm= sztuka współczesna"
Wspaniale, że nie przepadły w czeluściach internetu artykuły Pana Gabriela Maciejewskiego. Napisane stylem, który czyta się bardzo dobrze, tezy i przemyślenia, jak ta w moim tytule, doskonale udokumentowane. Emocje, dobra zabawa i nauka. Ta kompilacja jest bardzo potrzebna, ponieważ w jednej książce otrzymuje się całościowy obraz...

Gabriel Maciejewski Najlepsze kawałki Coryllusa Tom II Zobacz więcej