Przytulne zakątki w twoim domu

Wydawnictwo: Muza
poradniki

Choć dom to miejsce, które z radością dzielimy z rodziną i przyjaciółmi, każdy z nas, z uwagi na zawrotne tempo codziennego życia, potrzebuje prywatnego azylu przestrzeni, która zapewni intymność i spokój, czy to cichego kąta do czytania, czy też najzwyklejszego odpoczynku. Niestety, we współczesnych mieszkaniach niełatwo jest stworzyć taki zaciszny azyl. W książce zawarto zbiór praktycznych wskazówek i podpowiedzi, dotyczących zarówno adaptacji do celów prywatnych przestrzeni trudnych w aranżacji, jak i konstruktywnego wykorzystania tak zwanych martwych kątów.

Joanna Cosel | 2016-05-28
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 28 maja 2016

Książka do czytania i oglądania - odrobina wiedzy i mnóstwo inspiracji dotyczących przestrzeni przeznaczonych do wypoczynku. Fajna na prezent.

Na półkach: Przeczytane, Albumy
Razzia | 2016-07-17