Koktajle z fantazją

Wydawnictwo: Muza
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Koktajle są kolorowe, smaczne i na czasie. Czy przygotowanie ich jest skomplikowanea Oczywiście, że nie. Wystarczy sięgnąć po ogólno dostępne, popularne i proste składniki. Wszystko to, co serwowane jest w modnych lokalach, możemy podać też w domu. W tej książce znaleźć można podstawową wiedzę na temat miksowania i ponad 200 przepisów na drinki klasyczne, tropikalne, long drinki, Smoothies oraz koktajle na dzień po. zachęcamy do zabawy w barmana. To proste, radosne i niezbyt absorbujące zajęcie. zapraszamy do zwariowanego świata koktajli. Bądźcie odważni i bawcie się dobrze!

jossie | 2011-05-02
Przeczytana: 2011 rok

Ciekawa książka, z której można czerpać inspiracje, zrobić wymyślne ( ale na prawdę proste) drinki.
Miła do przeglądania zawsze w wolnej chwili.
Bardzo ładna szata graficzna, rysunki każdego drinka, opisy pomocne, pisane prostym językiem, opis przyrządów i innych bajerów;))
Jedynym minusem jest to, że spora część alkoholi wykorzystywana do drinków z tej książki jest baaardzo droga.

Kadiya | 2013-10-06
Gosiarella | 2011-12-25