Element Wmówiony

Wydawnictwo: NaStopieWojennej

Element wmówiony to nowe spojrzenie na całokształt zjawisk kulturowych, głównie pod kątem wrażeń sensualnych i efektu placebo. Jest to praca z filozofii, przy maksymalnym udziale materiału empirycznego. Element Wmówiony stanowi półpejzaż półmapę cywiliazacji jako takiej. Jest to książka z antropologii kulturowej potraktowanej strukturalnie, w sosie przykładów z życia i nauki. "Stabilizacja,...

"Stabilizacja, monotonia i zmechanizowanie współczesnej aglomeracji wyprało życie człowieka z magii, porywu i nieprzewidywalności. Dlatego narasta w nim potrzeba doznań, których dostarcza wirtualny świat mediów, „rzeczywistość podstawiona”, czyli fabryka marzeń
i sortownia słów, gdzie producenci maksymalizują do granic możliwości świat bajki, koloru i efektów specjalnych, także w internecie, zapełnianym relacjami z kuriozalnych zdarzeń."

ROZDZIAŁ DARMOWY:

Fanpage: