Zawód - Teściowie

Wydawnictwo: WAM
poradniki

Teściem ani teściową nikt się nie rodzi, można się jedynie nimi stać. Oto podręcznik dla tych, którzy chcą, aby z humorem mówiono o nich nie tylko w popularnych dowcipach...

Nikto | 2015-01-15
Na półkach: Rok - 2015, Przeczytane
Przeczytana: 10 stycznia 2015

Co jakiś czas jakieś licho kusi mnie aby w ramach odskoczni od '' normalnej '' literatury poczytać sobie jakiś poradnik lub książkę dla dzieci.Tym razem padło na poradnik.'' Zawód - Teściowie '',to książka pełna porad ,jak sam tytuł mówi na temat teściów.Fajnie jest że podane są konkretne przykłady sytuacji i zachowania '' młodych '' jak i teściów.Te zachowania które najczęściej bywają (zdaniem autora) i takie jakie być powinny (zdaniem autora). Poradnik w mojej ocenie słabiutki,a przede wszystkim mało obiektywny,a przez to mocno oceniający.Autor zdaje się pretendować ,nie tylko do przekazania kompendium wiedzy na temat Teściów ,ale i na temat, jak sam to ujmuje co '' Bóg ma w zwyczaju ''.

Anna | 2010-04-04

Bardzo fajny poradnik. Nie tylko dla teściów :-)

Jolanta1967 | 2014-11-24
Przeczytana: 22 listopada 2014