Bitwa o Redwall

Cykl: Redwall (tom 1)
Wydawnictwo: Media Rodzina
Redwall
Krzysztof Sokołowski

Dalszy ciąg sagi Redwall. Myszy, które zamieszkują opactwo Redwall, słyną z łagodności i dobroci, lecz zmuszone odeprzeć atak podstępnego wroga, okazują niezwykłe bohaterstwo. Wrogiem tym jest jednooki szczur, Kluny Bicz, na czele bandy rzezimieszków spod ciemnej gwiazdy...

Lorelai_ | 2015-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2003

Nie spodziewałam się tak wysokiego poziomu po książce o myszach. Nie przesadzona, dobrze skonstruowana fabuła, ciekawe postaci i (a może - przede wszystkim) brak cukierkowatości - to to, co zapamiętałam z tej książki. W swoim gatunku - mało znana perełka.
Bo na wspomnienie słowa "Assssmodeuszsszsz..." nadal zastygam i czuję nadchodzące zimne dreszcze...

michalo | 2011-08-25
Przeczytana: 2010 rok

Super książka dla każdego. Wielka przygoda i super epika. Wszystko to jedne książce bitwa o redwall. Polecam

AsiaG | 2016-12-27
Na półkach: Posiadam :), Przeczytane

Czasami naprawdę warto przenieść się w baśniowy świat, pełen magii i odwiecznej walki dobra ze złem. To pozycja zarówno dla małych jak i dużych czytelników. Zwierzęce postaci, ciekawa fabuła i mądre przesłania czynią z tej książki lekturę wartą uwagi. Gorąco polecam.

Schwarzi | 2015-01-16

Kocham wszystkie książki,których bohaterowie to zwierzęta.
"Bitwa o Redwall" jest właśnie tego typu powieścią. I na dodatek utrzymaną w stylu filmowym (czujemy się,jakbyśmy oglądali przeciętną kreskówkę Disney'a), co również sobie cenię.

Karmelek | 2014-08-22

Rewelacyjna! Godna polecenia dla młodych czytelników!
Sama czytałam, kiedy do najmłodszych nie należałam, ale i tak mi się podobało :) Teraz czekam, kiedy będę mogła poczytać siostrzeńcom.

Terefere | 2010-11-02

Bardzo lekka i przyjemna książka. Idealna zwłaszcza dla młodszych czytelników:) Akcja książki nie jest skomplikowana, czyta się ją łatwo:) Polecam:)

Miłi | 2013-03-01
Przeczytana: 20 kwietnia 2013

Ta książka jest superowska.

DaRiA | 2016-08-01
Wilczyca_z_Gubbio | 2015-04-11