Trollastyczny przewodnik

Tłumaczenie: Paulina Zagórska
Wydawnictwo: Egmont Polska
6 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
eR_

Oto jedyny w swoim rodzaju przewodnik po świecie trolli! Zawiera nie tylko mnóstwo niezbędnych informacji na temat bohaterów, lecz także ciekawostki, opisy i niesamowite ilustracje. Dowiedz się więcej o Poppy, Mruku i ich zakręconych przyjaciołach oraz poznaj wszystkie zakątki Trollowic. Tę książkę powinien mieć każdy fan!

źródło opisu: Egmont Polska

źródło okładki: Egmont Polska

Northman | 2017-07-02
Przeczytana: 28 czerwca 2017

Gratka dla każdego małego fana ;)

Przewodnik pełną gębą ;) Dzieciaki powinny być zachwycone (moje dziecię jak najbardziej było). Jak to w przypadku przewodników bywa, mamy tu wszystko w pigułce. Wszystko, co Mały Fan chciałby wiedzieć o Trollowicach i ich mieszkańcach. Z cechami trolli jako takich i ich charakterystyką włącznie ;)

Trolle mają coraz większą rzeszę fanów, stąd chyba kolejne książeczki i publikacje :) Sympatyczna bajka... :) Bardzo fajnie, że wydawnictwa publikują tego rodzaju pozycje; dzieciaki czytają, oglądają, zachwycają się - być może ten nawyk (czytania) im pozostanie. Byłoby miło :)

Polecam.

Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

eR_ | 2017-06-04
Na półkach: Przeczytane, Współpraca
Przeczytana: 01 czerwca 2017

Trollastyczny przewodnik, to niezwykła książka, która przybliża dzieciom Trollowice i mieszkańców, tej niezwykłej krainy.
Wszystko bazuje na niedawnym filmie animowanym, który w sposób zabawny ukazywał świat tych potworków...

W książce tej mamy zawarte takie informacje jak:
-rodzaje trolli
-anatomia trolli
-spotkania z głównymi bohaterami filmu
-trollowe życie
i o wiele więcej

Podsumowując tą krótką wypowiedź, uważam, że dzieci powinny być zadowolone z lektury, jeśli lubią animowaną wersję, a może po lekturze przekonają się do kolejnych książek? Kto wie.