Fizjologiczne podstawy wysiłku fizycznego

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320026962
zdrowie, medycyna

Podręcznik adresowany jest przede wszystkim do studentów akademii wychowania fizycznego i akademii medycznych, ale niewątpliwie będzie bardzo przydatny dla słuchaczy kolegiów wychowania fizycznego, rehabilitacji, fizjoterapii, turystyki i rekreacji. Każdy rozdział składa się z trzech części poświęconych fizjologii ogólnej, fizjologii wysiłku jednorazowego i fizjologii treningu. W książce omówiono także wydolność fizyczną i metody jej pomiaru oraz profilaktyczne znaczenie wysiłku.

Konrad | 2015-09-13
Lolek90 | 2013-06-19