W pękających kroplach deszczu

9788391921234
poezja
Agnieszka

W almanachu, prezentującym twórczość poetycką 22 członków siedleckiej Grupy Literackiej Witraż, znajdziemy utwory: Marty Sekuły, Sylwii i Krzysztofa Wasikowskich, Sylwii Włodarczyk, Pauliny Peciak, Krzysztofa Kożuchowskiego, Judyty Śledź, Wioletty Szkopek, Jacka Choromańskiego, Przemysława Czapskiego, Kamili Jastrzębskiej, Katarzyny Trębickiej, Dominika Laskowskiego, Łukasza Nasiłowskiego, Magdaleny Kindziuk, Krzysztofa Jarockiego, Magdaleny Semeniuk, Hanny Kosińskiej-Olszewskiej, Przemysława Durki Sokołowskiego, Wojciecha Kokoszki, Adama Końcy i Krzysztofa Tomaszewskiego. Książka ta została wydana dzięki wsparciu Mirosława Greluka, Przemysława Kozaka, Siedleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. (Ana)

źródło opisu: Wydawnictwo

źródło okładki: Wydawnictwo