Twierdza

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
gra, książka, przygoda
Katrina

Poszukiwani nieustraszeni wędrowcy, awanturnicy i poszukiwacze przygód, chętni wyruszyć na pasjonującą wyprawę! Zdobądź sławę i bogactwo, zostań bohaterem, o którego czynach będą śpiewać pieśni, opowiadać legendy, pisać księgi. Przeżyj niesamowitą przygodę pełną wrażeń i niebezpieczeństw! „Twierdza” to największa gra książkowa w Polsce. Wcielisz się w niej w jedną z pięciu postaci i...

„Twierdza” to największa gra książkowa w Polsce. Wcielisz się w niej w jedną z pięciu postaci i poprowadzisz ją wprost do serca okrytej złą sławą Twierdzy. To Ty zdecydujesz jaki czeka ją tam los, bo przeznaczenie Twojego bohatera nie zostało jeszcze przypieczętowane. Przed Tobą jeszcze długa droga. Czy opowieść o Twoim bohaterze dobrze się skończy? Przekrocz bramy Twierdzy i przekonaj się!

źródło opisu: https://www.e-bookowo.pl/fantasy-i-science-fiction/twierdza.html

źródło okładki: https://www.e-bookowo.pl/fantasy-i-science-fiction/twierdza.html