Wilcze Opowieści. Bajki dla odważnych

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
bajki
Nemerle

Zbiór tradycyjnych baśni, których bohaterami są cieszące się złą, niestety, sławą wilki. Mali czytelnicy będą nie tylko mogli przypomnieć sobie historię Czerwonego Kapturka czy trzech małych świnek, ale także poznać mniej znane, a pięknie zilustrowane wilcze opowieści.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl

Jagoda | 2017-06-02
Przeczytana: 02 maja 2017

Pięknie wydany zbiór baśni z wilkami w roli głównej. Obok znanych, Czerwonego Kapturka, Trzech świnek czy Wilka i siedmiu koźlątek, baśnie naszych wschodnich i południowych sąsiadów, w których wilki ukazują już trochę inne, zdecydowanie mniej groźne oblicze. Zarówno czyta jak i ogląda się z prawdziwą przyjemnością.

Ten | 2017-11-02
Na półkach: Przeczytane, Czytanki z N.
książek: 2032
LodowaPani | 2017-08-23