Praktyczny angielski dla pielęgniarki

Wydawnictwo: Czelej
zdrowie, medycyna

Jest to nowoczesny podr�cznik do nauki j�zyka angielskiego przygotowany specjalnie dla piel�gniarek zar�wno pracuj�cych w kraju, jak i tych, kt�re zamierzaj� podj�� prac� za granic�. Mo�e by� r�wnie� przydatny dla student�w uczelni medycznych oraz lekarzy. Podr�cznik obejmuje szeroki zakres s�ownictwa medycznego. Materia� podzielono tematycznie, ka�da lekcja po�wi�cona jest innej sytuacji, a ca�o�� obejmuje najcz�ciej wykonywane czynno�ci piel�gniarskie i rozmowy z pacjentami. Lekcje zawieraj� rozm�wki, komentarz gramatyczny, a tak�e �wiczenia utrwalaj�ce materia�. Ksi��k� o�ywiaj� zabawne ilustracje. Wszystkie dialogi nagrane s� na do��czone do podr�cznika p�yty CD, co jest ogromn� pomoc� dla ucz�cego si�. aPraktyczny angielski dla piel�gniarkia pozwala zdoby� znajomo�� j�zyka na poziomie, kt�ry umo�liwia funkcjonowanie zawodowe w angloj�zycznym �rodowisku medycznym: sprawne porozumiewanie si� z personelem oraz kontakt z pacjentami.

maadziiaa | 2011-09-17
Na półkach