Jak to powiedzieć po chińsku. Rozmówki i słownik

Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
Chiny, język chiński, sinologia
ArtZ72

Rozmówki przeznaczone są dla wyjeżdżających do Chin w celach turystycznych lub biznesowych oraz dla tych, którzy zaczynają się uczyć języka chińskiego. Zawierają podstawowe słownictwo i zwroty, używane w sytuacjach związanych z pobytem w tym kraju, a także niezbędne informacje na temat życia codziennego i kultury chińskiej. Słownik polsko-chiński. Tekst podano w znakach chińskich i w transkrypcji pinyin.

źródło opisu: http://wiedza.pl

źródło okładki: http://wiedza.pl