zdrowie, medycyna

Książka ta może zmienić całe Twoje dotychczasowe życie. Mężczyzna XXI wieku opisuje przyszłość mężczyzny i wytycza kierunki jego rozwoju na następne tysiąclecie. Jest to książka o tym, jak mężczyzna funkcjonuje, na co choruje, co może mu pomóc i ułatwić życie. Jest to książka o wszystkim, co muszą wiedzieć mężczyźni i co powinny wiedzieć również kobiety: o sprawności umysłowej, stresie, męskich chorobach, kryzysie wieku średniego, życiu seksualnym i właściwej profilaktyce zdrowotnej. Książka ta przedstawia całkowicie nowe fakty medyczne: wyjaśnia, jak hormony determinują wszystkie sfery życia mężczyzny począwszy od pracy, a na życiu intymnym skończywszy. Dowiesz się z niej również, jak wygrać walkę z okresem przekwitania i zachować młodość pomimo upływu czasu.

książek: 1918
Olga | 2014-06-18