Mężczyzna XXI wieku

Georg KindelSiegfried Meryn Wydawnictwo: Kos zdrowie, medycyna
Kos
zdrowie, medycyna
2003-01-01

Nie pamiętam skąd wziął się pomysł, że mam przeczytać tę książkę. Pewnie gdzieś ją zobaczyłam w internecie. Potem okazało się, że jest w mojej bibliotece, więc chętnie ją wzięłam. Długo się za nią zabierałam, a kiedy w końcu postanowiłam przez nią przebrnąć, okazało się, że... nie ma w niej 33 stron - nie to, że wyrwane, po prostu wyglądało na błąd w wydawnictwie. Napisałam...

• Z biblioteki
  • Biznes
  • Niby przeczytane, ale jednak nie w całości
  • 2017
więcej mniej