48-godzinny detoks. Seriaporad.pl

Wydawnictwo: Septem
zdrowie, medycyna

Oczyszczający poradnik. Bawi, uczy, zaskakujezrzucanie zbędnych kilogramów i pozbywanie się toksyn z organizmu Żelazne reguły wprowadzania zdrowych nawyków Diety, które pomagają oczyścić organizm Detoksykujące zabiegi pielęgnacyjne W zdrowym ciele mało toksynRozpoznawanie i zwalczanie toksyn oraz zapobieganie skutkom zatrucia. 48-godzinne plany diet błyskawicznie oczyszczających organizm. Dobór optymalnych ćwiczeń fizycznych podczas detoksu. zasady unikania szkodliwych substancji chemicznych -sprzątanie i higiena osobista. Kolorowe fotografie i rysunki ilustrujące opis każdego z planów.Wszędzie wokół Ciebie aż roi się od niewidocznych toksyn, które każdego dnia zatruwają Twój organizm. Niektóre z nich wchłaniasz bezwiednie, inne, jak alkohol, kofeinę, nikotynę czy leki bez recepty, aplikujesz sobie całkowicie świadomie. Jeśli chcesz dłużej cieszyć się zdrowiem i młodością, ten nietuzinkowy poradnik podpowie Ci, jak wypłukać trucizny z Twojego ciała, zwiększyć ilość dobroczynnych antyoksydantów, złagodzić alergie, a przede wszystkim zdrowo schudnąć i to w zaledwie 48 godzin!Jesteś ciekawy świata, chcesz wiedzieć więcej i wciąż się czegoś uczyć, a nie masz czasu na czytanie opasłych poradnikówa Seriaporad.pl to niezwykłe książeczki, które szybko, sensownie i bez owijania w bawełnę wprowadzą każdego w interesujący go temat. Koniecznie sprawdź też pozostałe tytuły!

Aleksandra | 2014-10-31
silverraven | 2015-04-11