Techniki operacyjne wykorzystujące dostęp przez pochwę są obecnie powszechnie stosowaną metodą operacyjną. Zalety są liczne: wyniki estetyczne, zmniejszona chorobowość pooperacyjna, długość hospitalizacji i rekonwalescencji. Wykorzystanie tych technik wymaga wiedzy, której pogłębienie gwarantuje zapoznanie się z książką Chirurgia przezpochwowa . Jest to zarazem dydaktyczne i praktyczne źródło informacji na temat sprawdzonych technik operacyjnych z dostępu przezpochwowego.

Khayman00 | 2016-08-24