Choroby zakaźne i pasożytnicze

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
8320027489
zdrowie, medycyna

W części ogólnej przedstawiono zjawiska immunologiczne w chorobach zakaźnych i pasożytniczych, etiopatogenezę tych chorób oraz metody ich leczenia. W części szczegółowej omówiono poszczególne jednostki chorobowe zarówno występujące w kraju od lat, jak i egzotyczne, przenoszone z terenów odległych wskutek coraz większej migracji ludności. Podręcznik uwzględnia najnowsze zdobycze nauk medycznych, genetyki i biologii molekularnej.Odbiorcy: studenci medycyny, lekarze wszystkich specjalności

marekdetko | 2016-11-11
ladyEowyna | 2016-01-16