Dhea. Eliksir młodości

Wydawnictwo: Limbus
DHEA The Ultimate Rejuvenating Hormone
837191122X
zdrowie, medycyna

Nowoczesna medycyna postrzega dziś proces starzenia się organizmu nie tylko jako skutek przeżytych lat, lecz także jako konsekwencję kumulacji wolnych rodników. Wśród arsenału przeciwutleniaczy i innych związków hamujących priocesy zwyrodnieniowe na prowadzenie wysuwa się hormon o naziwe DHEA. Jego stężenie we krwi jest obecnie jednym z najdokładniejszych wskaźników procesu starzenia się organizmu człwoieka.

Athoualia | 2016-07-02
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam