Jak zrobiłeś tę pajęczynę?

Tłumaczenie: Zuzanna Naczyńska
Wydawnictwo: Egmont Polska
How Did You Make That Web?
bajki
Gabryśkaa

W książce "Jak zrobiłeś tę pajęczynę?" Puchatek dowiaduje się, co potrafią budować zwierzęta. Zakątek "Dumania Kubusia Puchatka" to seria, w której dzieci znajdą odpowiedzi na pytania dotyczące otaczającego ich świata. Kubuś Puchatek i jego przyjaciele wędrują przez Stumilowy Las, dokonując różnych odkryć: spotykają zwierzęta nocne, poznają prawo grawitacji i dowiadują się, jak rosną rośliny....

Kubuś Puchatek i jego przyjaciele wędrują przez Stumilowy Las, dokonując różnych odkryć: spotykają zwierzęta nocne, poznają prawo grawitacji i dowiadują się, jak rosną rośliny. Każda historyjka przedstawia proste fakty naukowe i pokazuje, jak dzieci uczą się poprzez słuchanie, zadawanie pytań, obserwację, porównania i eksperymenty. Na końcu każdej książki znajdziecie ćwiczenia, które rodzice i dzieci mogą robić razem.

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2007

źródło okładki: https://www.gildia.pl/literatura/13704-kubus-pucha...»