8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Praktyczny poradnik zdrowotny, opisujący ponad sto najczęściej występujących dolegliwości w organizmie. Często się zdarza, że banalne zakażenie może wyglądać na ciężkie schorzenie. Jak poznać i odróżnić występujące symptomya Kiedy pilnie wezwać pogotowie, a kiedy zamówić wizytę u lekarzaa Książka w opisach, tabelach i czytelnych wykresach pozwala zorientować się, co nam dolega, uczy obserwacji własnego organizmu i pomaga współpracować z lekarzem.

Etta | 2015-09-01

Czytelny i bardzo praktyczny poradnik, w którym (po wyszukaniu występującego u nas symptomu choroby) można znaleźć wskazówki co może nam dolegać. Opis choroby opisany na końcu książki - zakładka samopomoc jest bardzo przydatna - domowymi sposobami radzi jak walczyć sobie z symptomami.

marteckam | 2016-09-24
Paulina | 2014-01-05