Zdrowie na co dzień

Wydawnictwo: Corsam
zdrowie, medycyna

Jej proste i niezwykłe metody pomagania chorym w cierpieniu znane są już nie tylko w Polsce coraz częściej sięgają po nie ludzie z różnych zakątków świata. Zdrowie na co dzień wiedza zwykle u tej autorki sprawdzona, wypraktykowana, prosta. Taką wiedzę trzeba znać, choć niestety nie zdobywa się jej w szkole. Jest to tzw. mądrość życiowa, a tej Stefani Korżawskiej nie brakuje. Pierwsza jej zasada mądrze żyć i nie dać się chorobie. To nie jest takie trudne powiada, a optymizm i wiara w człowieka jest widoczna w każdym jej słowie... i radosnym, kojącym ludzkie tragedie, uśmiechu.

IwonaB | 2013-10-17
Na półkach: Poradniki, Zdrowie, 2015, Przeczytane