9788320038613
zdrowie, medycyna

W książce przedstawiono główne zagadnienia z zakresu opieki pielęgniarskiej nad chorymi w stanach zagrożenia życia. Autorzy kładą nacisk na aspekty szczególnie użyteczne w praktyce pielęgniarskiej. Podręcznik zawiera cenne informacje i wskazówki praktyczne dotyczące wszystkich najważniejszych zagadnień dotyczących pielęgnowania chorych i umożliwia zapoznanie się z procedurami najczęstszych...

Autorzy kładą nacisk na aspekty szczególnie użyteczne w praktyce pielęgniarskiej. Podręcznik zawiera cenne informacje i wskazówki praktyczne dotyczące wszystkich najważniejszych zagadnień dotyczących pielęgnowania chorych i umożliwia zapoznanie się z procedurami najczęstszych zabiegów. Dodatkowym walorem książki są liczne zdjęcia obrazujące prezentowane procedury. Poszczególne tematy zostały omówione według określonego schematu.
Książka adresowana jest do studentów pielęgniarstwa, położnictwa, ratownictwa medycznego oraz pielęgniarek pracujących na oddziałach intensywnej terapii medycznej.

(redakcja naukowa: Elżbieta Krajewska-Kułak, Hanna Rolka, Barbara Jankowiak)
(autorzy: Joanna Antoniuk, Marta Arendarczyk, Agnieszka Lankau)

źródło opisu: http://www.wydawnictwopzwl.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwopzwl.pl/