Schudnij Z Montignakiem 100 Potraw O Niskim Indeksie Glikemicznym

Wydawnictwo: Artivitae
100 Rezepte für Genießer
dieta, schudnij
zdrowie, medycyna

Najnowsze badania wykazały, że kierowanie się niskim INDEKSEM GLIKEMICzNYM w codziennej diecie zapobiega otyłości i chroni przed rozwojem cukrzycy typu II oraz chorobami sercowo naczyniowymi. Miliony ludzi stosujących się do zaleceń Metody MONTIGNAC pozbyły się nadwagi i trwale utrzymują prawidłow wagę ciała. Rozkoszujmy się zatem smacznymi potrawami według przepisów autora światowych bestsellerówMichela Montignaca bez obawy przytycia. Przepisy zawarte w tej książce zadowolą najwybredniejsze podniebienia i rozmiłuja w kuchni Montignaca naszych gości, którzy z pewnościa stana się jej wielbicielami.Różnorodność propozycji przekąsek, bogactwo i zmienność dań głównych oraz smakowite desery obiecują wyrafinowane kulinarne przeżycia. A najważniejsze jest to,że można przy tym schudnąć... Szczegółowe menu na 8 tygodni ulatwi wybór właściwych kombinacji potraw.Wszystkie dania bez wyjątku przyrządzone według tych przepisów mają niskie indeksy glikemiczne i pmogą pozbyć się zbędnej masy ciała, jak również ją ustabilizować. Michel Montignac został uznany przez europejskie autorytety od spraw żywienia za najlepszego dietetyka wszech czasów.

Agnieszka | 2012-02-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012