Równowaga hormonalna

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Cierpisz z powodu dokuczliwego zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Dają Ci się we znaki dolegliwości związane z menopauzą? Wiele słyszałaś o przykrych skutkach ubocznych stosowania farmakologicznej terapii hormonalnej i nie chcesz jej stosować? Sięgnij po niezwykłą książkę o naturalnych metodach regulacji kobiecej gospodarki hormonalnej! Autorka poradnika znajduje rozwiązanie doskonalsze od dotychczasowych ? proponuje skorzystać z dobrodziejstw naturalnego progesteronu. Prasa kobieca i fora internetowe pełne są wypowiedzi pań, które dzięki niemu uregulowały swój cykl miesiączkowy i pożegnały się z uderzeniami gorąca, bezsennością oraz wahaniami nastrojów. Zaobserwowały za to przypływ energii, powrót libido, ustępowanie bólów pleców i poprawę stanu skóry. Na rynku dostępnych jest coraz więcej preparatów zawierających naturalny progesteron uzyskiwany z rozmaitych ziół i innych roślin. Obok prezentacji tego typu terapii w poradniku znajdziesz szczegółowe informacje o wpływie poszczególnych witamin i ziół na organizm kobiety. Natura działa w Twoim imieniu!

Barbara | 2016-02-17