Elektroterapia Zasady i zastosowanie

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320031052
zdrowie, medycyna

Jest to znakomity, nowoczesny podręcznik elektroterapii, który oprócz wiadomości teoretycznych zawiera także wiadomości praktyczne. W każdym rozdziale, poświęconym określonej metodzie elektroleczniczej, podano w przystępny sposób wiadomości z fizyki, omówiono mechanizmy działania na organizm, dane techniczne i metodyczne oraz zbiór podstawowych wskazań, z uwzględnieniem metodyki zabiegów.Odbiorcy: rehabilitanci, słuchacze wydziałów rehabilitacji Rok wydania: 2005;

edytka204 | 2012-06-14
Na półkach: Przeczytane, Szkoła