832002353X
zdrowie, medycyna

Jest to polskie wydanie amerykańskiego podręcznika immunologii. Omówiono w nim wszystkie najważniejsze dziedziny immunologii, zwracając szczególną uwagę na te zagadnienia, które dziś mają kluczoweznaczenie. Autorom udała się również trudna sztuka zbliżenia nauki do medycyny praktycznej. Dzieło ma duże walory dydaktyczne, także dzięki znakomitym ilustracjom i wykresom, które w sposóbzrozumiały tłumaczą nawet bardzo zawiłe zagadnienia immunologiczne, często pomijane w innych podręcznikach.

smoczycca | 2016-09-22
markus | 2015-05-24