Atlas ludzkiego ciała

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Ludzkie ciało działa niczym najbardziej skomplikowana maszyna. Aby wszystkie procesy życiowe organizmu przebiegały bez zakłóceń, w bilionach komórek nieustannie zachodzą różnego rodzaju procesy. Atlas ludzkiego ciała w przystępny i ciekawy sposób przedstawia informacje na temat anatomii i fizjologii człowieka. Na kilkuset dokładnych kolorowych ilustracjach pokazano budowę poszczególnych układów, narządów i części ciała. Opisano tu także schorzenia wynikające z ich nieprawidłowego funkcjonowania oraz zamieszczono informacje na temat profilaktyki medycznej.

Izabela | 2013-06-19