Chcę karmić piersią

5 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
8320032768
karmienie piersią
zdrowie, medycyna

Jest to poradnik dla przyszłych matek, które zastanawiają się nad właściwym karmieniem swojego dziecka. Autorka pracuje w poradni dziecięcej, gdzie na co dzień spotyka się z matkami i rozumie ich niepokoje. W ciepły i zrozumiały sposób przekazuje praktyczne wiadomości dotyczące karmienia piersią. Udziela wielu praktycznych wskazówek.

Enehy | 2014-08-11
Na półkach: O dzieciach, Przeczytane

Dobra pozycja, aby przekonać się do karmienia i dowiedzieć się podstawowych rzeczy. Raczej do przeczytania w trakcie ciąży, by wyrobić sobie ogólne pojęcie.

olek10kw | 2014-01-24
Przeczytana: 01 stycznia 2013

Książka warta polecenia dla osób, które chcą dowiedzieć się podstawowych informacji o karmieniu piersią. Są tu ogólne wiadomości na temat tego, dlaczego warto karmić piersią, jak prawidłowo przystawiać dziecko do piersi, jak powinna odżywiać się kobieta karmiąca, jak postępować w przypadku problemów z karmieniem (np. choroba matki, gorączka, bóle czy ropień piersi)itp. Podkreślam jednak, że są to informacje bardzo ogólne, które mi, gdy miałam problemy z karmieniem, niewiele pomogły.
Dla osób, które chcą zaczerpnąć rzetelnej, bardziej szczegółowej wiedzy, dzięki której można uratować karmienie piersią, zdecydowanie bardziej polecam pozycję Magdaleny Nehring-Gugulskiej "Warto karmić piersią. I co dalej?".

pepper0 | 2013-10-15
lachu0369 | 2014-09-19