Dieta winna. Poradnik

Wydawnictwo: Bellona
zdrowie, medycyna

Jak być zdrowym i jak żyć najdłużeja Jak być szczupłym, nie dręcząc się ascetycznymi dietamia Oparta na rezultatach wieloletnich badań rewolucyjna i skuteczna terapia opracowana przez autora zaleca częste picie umiarkowanych ilości czerwonego wina oraz spożywanie owoców, orzechów i czekolady. Dzięki temu dostarczamy organizmowi niezbędne składniki odżywcze zapobiegające chorobom serca (w tym także zawałom), udarom mózgowym, cukrzycy, demencji �, a także pewnym rodzajom nowotworów. Książka zawiera także 50 łatwych przepisów na smakowite potrawy oraz dwutygodniowy harmonogram zdrowego odżywiania.

Karol Ruciński | 2015-09-26
Przeczytana: 28 września 2015