Proroctwa dawne przepowiednie współczesne

Wydawnictwo: Małopolska Oficyna Wydawnicza
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
przepowiednie, proroctwa
Marek

Niniejsze opracowanie jest przeznaczone dla wszystkich ludzi - dla tych, którzy wierzą w przepowiednie, jak również dla tych, którzy oceniają to zjawisko z przymrużeniem oka, bądź też całkowicie je negują. Jeżeli zaspokoją one choćby w minimalnym stopniu ludzką ciekawość, cel publikacji zostanie osiągnięty. (z fragmentu przedmowy)

źródło opisu: Przedmowa autora

Marek | 2017-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2017

Publikacja dedykowana raczej dla miłośników tematyki pozbawiona jednak interpretacji a zaopatrzona jedynie notkami biograficznymi oraz objaśnieniami trudniejszych określeń. Nie wywołuje wielkiego "wow" opracowaniem graficznym niemniej niewątpliwym atutem jest m.in. zawarta treść trzech ksiąg z proroctwem Michaldy z Saby i kilku innych znanych proroctw i przepowiedni traktujących również tematycznie losy przeszłe jak i przyszłe Polski...

Na półkach