Las. Świątynia życia

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
10 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
albumy
Nemerle

„Las – świątynia życia” to album opowiadający o życiu lasu zdjęciami wykonanymi przez leśników. Wyjątkowe ujęcia, dostępne nielicznym, wprawiają w zachwyt nad bogactwem i urodą naszej przyrody.

źródło opisu: http://www.multicobooks.pl/

źródło okładki: http://www.multicobooks.pl/

Joanna | 2018-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2018

Spacer po lesie bez wychodzenia z domu!
Przepiękny album, z unikalnymi fotografiami, dzięki którym zyskujemy możliwość przyjrzenia się lasowi i jego mieszkańcom z bardzo bliska. Możemy podejrzeć naturę, obserwować przemianę pór roku, podziwiać piękno przyrody w różnych zakątkach Polski, w różnych porach dnia i nocy.
Kupiłam tę książkę, bo skusiły mnie piękne fotografie - i nie żałuję. Warstwa tekstowa nie jest tutaj zbyt obszerna, ale za to - bogata w wiadomości. Autor podzielił album na 10 rozdziałów, z których każdy opisuje inne zjawisko związane z leśnym ekosystemem. Każde zdjęcie jest podpisane w języku polskim i angielskim, co daje szansę na poznanie dość unikalnych słówek, jeżeli ktoś uczy się języka. Przede wszystkim jednak - to książka do oglądania, podziwiania, kontemplowania. Pozwala lepiej poznać las i jest wspaniałą lekcją, która pokazuje, na co zwracać uwagę i uczy dostrzegać piękne szczegóły, które zwyczajnemu spacerowiczowi mogłyby umknąć.

Czytaczyk | 2018-01-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Natura
Przeczytana: 15 marca 2018

Piekne sugestywne zdjecia Polskiej natury.

szary | 2018-01-03
Szmok | 2017-12-01
piotr1987 | 2017-10-04
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać
Mniszka | 2017-09-30
h_charriere | 2017-07-19
Na półkach: Chcę przeczytać, Spr.
Adam1ab | 2017-02-26