10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Indianka

Niniejsza publikacja jest zbiorem 15 bajek, które zostały wyróżnione w konkursie „Zostań Bajkowym Bohaterem II” organizowanym przez firmę z Wrocławia – EACTIVE. To już druga edycja konkursu – cieszył się on bardzo dużą popularnością i dlatego zdecydowaliśmy się kontynuować akcję. Cieszymy się, że ponownie możemy przygotować e-booka, który jest zbiorem magicznych, bajkowych historii, a każda z nich jest autorstwa innej osoby. Prace powstały z myślą o najmłodszych odbiorcach i wierzymy, że będą im służyły przez długi czas. Zapraszamy zatem do bajkowego świata, pełnego niezwykłych stworzeń i niecodziennych zdarzeń, a także pouczających morałów, które stanowią ponadczasową wartość.

źródło opisu: Od Wydawcy

źródło okładki: Źródło własne

Indianka | 2017-01-12
Przeczytana: styczeń 2017

Cudowny ebook z bajką mojego autorstwa ("Bardzo samotna kura").
Polecam!