Alchemia

Wydawnictwo: Amber
Affair
uczucie, intryga, zagadka

Inne wydania

Płomienne uczucie i złowroga intryga w powieści królowej romansu historycznegoCharlotte przyjmuje od bogatych kobiet osobliwe zlecenia: ma sprawdzać, czy kandydaci na ich mężów nie są aby łowcami posagów. Pewnego dnia jej klientka zostaje zamordowana. Charlotte postanawia sama rozwikłać ponurą zagadkę. Pomoc oferuje jej tajemniczy i pociągający Baxter St. Ives. Dziewczyna nie podejrzewa jednak, jaki prawdziwy cel ma ów chłodny, niepodzielnie oddany nauce i stawiający rozum ponad wszystko mężczyzna...

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

betina360 | 2014-06-20
Na półkach: Amanda, Przeczytane, 2014
Przeczytana: 20 czerwca 2014

Wciagajacy i pelen zawilych watkow romans historyczny.To jest to co lubie w ksiazkach ze sporo sie dzieje a w tle fajna milosc. Amanda potrafi zaciekawic czytelnika i wie co lubia kobiety.

myfascinatingbooks | 2016-09-14

W tej książce jest wszystko, co stanowi o niepowtarzalnym uroku romansów historycznych z rozwiniętym wątkiem kryminalnym autorki.

Paulina | 2015-06-13
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 13 czerwca 2015

Ciekawa i intrygująca. Bardzo szybko się czyta, ponieważ jak najprędzej chce się dowiedzieć jak autorka rozstrzygła przedsięwzięcie. Niestety pod koniec miałam wrażenie, że wszystko za szybko poszło. Bohaterowie bardzo dobrze dobrani i wykreowani, co dodaje atrakcyjności opowieści.

Pcheleczka92 | 2011-11-24

Jak wszystkie książki A.Quick ( lub tez jej innych wcieleń - bo jak wiecie podpisuje książki przeróżnymi imionami) czyta się wspaniale :) Szybka akcja, cudowne postacie, wspaniali dżentelmeni, a także łotry oraz kobiety niepozbawione zalet Zabawna, rozkładająca na łopatki :) Uwielbiam czytać romanse historyczne tej kobiety. Polecam gorąco! :)

Iwona | 2014-06-03
Przeczytana: 02 czerwca 2014

Namiętność i intryga to zestawienie dominuje chyba we wszystkich książkach Amandy Quick.
Typowy odmóżdżacz, czyta się przyjemnie i szybko, ale równie szybko zapomina:)

Magdalena | 2013-05-05
Przeczytana: 05 maja 2013

Kolejna bardzo dobra książka tej autorki. Szybka akcja, wyraziści bohaterowie z pasjami ( i o dziwo wcale nie piękni i 20-letni). Bardzo dobrze się czyta.

Anna | 2011-08-24
Przeczytana: czerwiec 2011

Czyta się z wielką przyjemnością, aż nie chce się przerywać.

gabith | 2016-02-02
Przeczytana: 03 czerwca 2014

Jak każdy romans by Amanda Quick - dobre, i jak każdy - inne od poprzednich. I to się chwali! Tym razem nie mamy do czynienia z obrzydliwymi bogaczami, ale z ludźmi bardziej zwykłymi i to też się chwali. Postać Baxtera - very nice! Fajny facet. Ona ujdzie. Tym razem to ten zły był nieziemsko przystojny... Dobre.

emily176 | 2016-10-30
Przeczytana: 30 października 2016

Miła, lekka lektura. dość przewidywalna, choć z małym dreszczykiem. Bardzo spodobał mi się postać Charlotte. Jej odwaga, przenikliwość i zaradność przypadła mi do gustu. polecam.

martcia10 | 2011-03-28

Boska! warto;)