Sztuka dla sztuki

Seria: Z wachlarzem
Wydawnictwo: Muza
8373196188

Thea Orville przeżyła zawód miłosny; porzuca obiecującą karierę fotoreporterki i przenosi się na prowincję. Zarabia na życie, wynajmując pokoje studentom. Czuje się nieszczęśliwa, dlatego razem z przyjaciółką, Molly, jedzie na wycieczkę do Francji. Poznaje tam fascynującego, znacznie od siebie młodszego, irlandzkiego malarza, Roryego, i przyjmuje jego zaproszenie do Irlandii, gotowa przeżyć płomienny romans. Życie krzyżuje jednak jej romantyczne plany. Na progu domu Roryego pojawia się Molly, nie tylko ze swą irytującą siostrzenicą Petal, ale również z tajemniczym kuzynem Benem i jego synem Tobym. I to akurat w momencie, kiedy suka Roryego zaczyna się szczenić... Czy Thei uda się zdobyć nieprzystępnego Bena, czy raczej pozostanie przy przystojnym, choć niestałym Rorym? Czy zdoła otworzyć galerię sztuki i odbudować swą zawodową karierę? I jak poradzi sobie sama z szóstką niesfornych szczeniąt?

Rose92 | 2012-02-03
Przeczytana: 03 lutego 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Naprawdę nie spodziewałam się rewelacji gdy sięgnęłam po tą książkę i gdy początek nie zapowiadał się szczególnie obiecująco. Jednak w pewnym momencie nastąpił przełom w tej oto opowieści i historia zaczęła coraz bardziej wciągać. Polubiłam główną bohaterkę Theę i to z jakim uporem dążyła do osiągnięcia swego celu oraz do tego aby coś zmienić w swoim życiu. Sporo się dzieje jak na powieść romantyczno-obyczajową i zapewniam, iż spodoba się każdemu kto lubi tego typu książki.

sonko81 | 2014-05-20
Przeczytana: 18 maja 2014

Do bólu przewidywalny romans dla gospodyń domowych. Idealna do pociągu ;)

Paulina | 2011-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2011

W miarę dobre czytadło dla zabicia czasu, choć treść przewidywalna.

dzjustyna | 2012-03-17
Przeczytana: 17 marca 2012

Kobiece czytadło dobre dla zabicia czasu. Do bólu przewidywalne.

Martyna | 2016-04-24
Paula | 2015-05-25