Tybetańska sztuka kochania. Seks, orgazm i uzdrawianie duchowe

Wydawnictwo: Rogaty Budda
Paweł Chomik

UWAGA! Książka dla dorosłych +18 Ten doskonały, przystępny poradnik stanowi zręczne połączenie ezoterycznej i egzoterycznej mądrości, przydatnej wszystkim, którzy próbują w pełni urzeczywistnić duchową wartość seksualnej rozkoszy. - Tantra Magazine Ponieważ ten tekst nie jest przeznaczony dla mnichów, niszczycieli wroga (arhatów), starszych i samotnych urzeczywistniających, najlepiej, żeby...

UWAGA! Książka dla dorosłych +18

- Tantra Magazine

Ponieważ ten tekst nie jest przeznaczony dla mnichów, niszczycieli wroga (arhatów), starszych i samotnych urzeczywistniających, najlepiej, żeby po przeczytaniu samego tytułu odłożyli go na bok, zamiast studiować i wpadać w złość i zawstydzenie. Zwykłe istoty różnią się od siebie, podobne jak ich myśli i koncepcje. Dlatego niektórzy będą tę książkę krytykować, a inni chwalić. Niektórzy uznają ją za plugawą, a inni za czystą.
- Gendyn Czopel, "Tybetańska sztuka kochania. Seks orgazm i uzdrawianie duchowe"

Książka szczegółowo i przystępnie prezentuje sześćdziesiąt cztery sposoby uprawiania miłosnego kunsztu. Zawiera ona pełne tłumaczenie "Traktatu o namiętności" Gendyna Czopela, wielce kontrowersyjną postać buddyjskiego mnicha, który zrezygnował z życia w klasztorze. Jego podręcznik sztuki kochania jest bardziej sugestywny i przystępny niż hinduskie dzieła o tematyce erotycznej, takie jak Kamasutra. Autor udziela zmysłowych porad ułatwiających porzucenie zahamowań, szczegółowo opisuje akty seksualne, pokazuje jak wykorzystać rozkosz seksualną do pogłębienia duchowego wglądu i doradza, jak wzmagać rozkosz u kobiety.

Opierając się na etyce miłości Gendyn Czopel przekonująco opowiada się za równouprawnieniem kobiet, a także ukazuje seksualną ekstazę jako wrota do duchowego doświadczenia oświecenia, które przenika cały świat zjawisk.

Polskie wydanie książki zmysłowo zilustrowała serią ponad czterdziestu erotyków Agata Strzałka, artystka malarka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Biografia autora dostępna jest po polsku na Wikipedii - kliknij »

Zapraszamy również do obejrzenia filmu "Zbuntowany mnich", którego bohaterem jest autor książki - kliknij »
Jeden z mnichów tybetańskich nie dostosował się do ustalonego od wieków porządku: Gendyn Czopel buntowniczą postawą i krytyką zezłościł tybetańskie autorytety i opuścił klasztor w 1934 roku w poszukiwaniu nowych wyzwań. Film jest swoistym kinem drogi. Reżyser Luc Schaedler opowiada historię człowieka, nieortodoksyjnego mnicha, który opuścił klasztor, ponieważ nie potrafił funkcjonować w jego sztywnych strukturach. Był outsiderem, zawsze otwartym na nowości, a stał się obcym w rodzinnym kraju i bezdomnym za granicą. Wiecznym wędrowcem.

SPIS TREŚCI

9. Gryzienie
10. Sposoby wzmagania rozkoszy
11. Zabawa męskim przyrodzeniem
12. Ruchy w przód i w tył oraz przyciskanie
13. Wydawanie erotycznych dźwięków
14. Odwrócenie ról
15. Metody spółkowania
16. Akty zaawansowane
17. Pomocne techniki
18. Zakończenie

źródło opisu: http://www.rogaty-budda.pl/tybetanska-sztuka-kochania.html

źródło okładki: http://www.rogaty-budda.pl/catalog/product/gallery/id/58/image/274/

nezumi76 | 2017-03-08
fiendishfiancee | 2017-01-24