Zasmakuj w Warmii. Rzecz nie tylko o kuchni

Wydawnictwo: Retman Dąbrówno
kr0peczka

Książka jest owocem współpracy Krzysztofa Mazurka (szefa kuchni "Hotelu Krasicki" w Lidzbarku Warmińskim) oraz Waldemara Mierzwy, właściciela Oficyny Wydawniczej "Retman", znanego na Warmii i Mazurach regionalisty. "Zasmakuj w Warmii" to bogato ilustrowana książka, zawierająca 75 autorskich przepisów Krzysztofa Mazurka, będących "smakami jego życia". Dodatkowo książka została wzbogacona esejem autorstwa Waldemara Mierzwy o dawnej i współczesnej Warmii.

kr0peczka | 2016-12-29
Na półkach: Przeczytane, 2016