To, czego potrzebuję

Tłumaczenie: Emilia Skowrońska
Cykl: Alabama Summer (tom 5)
Wydawnictwo: Edipresse
karollllllla

OTO NOWA, PEŁNA NAMIĘTNOŚCI POWIEŚĆ AUTORKI BESTSELLERÓW „NEW YORK TIMESA” J. DANIELS! Riley Tennyson nigdy nie uważała się za piękność. Kiedy więc CJ Tully, przystojny policjant, zagaduje ją przy barze podczas wesela jej brata, nie może uwierzyć, że to może być coś poważnego. Spędzoną z nim upojną noc uważa za błąd. Dodatkowo utwierdza się w tym przekonaniu po powrocie z weselnej imprezy,...

Dodatkowo utwierdza się w tym przekonaniu po powrocie z weselnej imprezy, gdy Richard, prawie jej były chłopak, wyznaje, że wciąż darzy ją uczuciem. Dziewczyna postanawia zapomnieć o namiętnych chwilach z policjantem i wieść przykładne życie z chłopakiem, ale serce i niespodziewane zdarzenia nie pozwalają jej na to. Riley zachowuje się z dystansem wobec CJ-a, tylko jak długo może jej się to udawać, gdy mężczyzna śpi w pokoju za ścianą...

źródło opisu: Edipresse

źródło okładki: Edipresse

AriBo | 2019-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2019

Umęczyłam się strasznie. Z każdą następną kartką szkoda mi było straconego czasu. Nie polecam

BeaW111 | 2019-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2019

,, To, czego potrzebuje’’ to typowy romans w którym nie brakuje emocji, nieporozumień i namiętności. To moje pierwsze spotkanie z Panią J.Daniels i raczej będzie ich więcej. Bardzo fajnie przedstawieni są głowni bohaterzy Riley i CJ Tully. W książce możemy znaleźć fajne dialogi, krótkie i konkretne opisy, szybka akcje. Ksiazka jest lekka i przyjemna w czytaniu, nie meczy- to duży plus. Gorąco polecam.

Katarzyna | 2019-06-08
Przeczytana: 08 czerwca 2019

„ … Zamykam oczy i głęboko nabieram powietrza, a potem wracam … I przeżywam najlepsze chwile w swoim życiu, dodaję w myślach …”

Sobotnie popołudnie oznacza pełen relaks. Będzie w miarę krótko, ale konkretnie ;-) Przed Wami książka, która wzbudza nie tylko namiętność, ale i pokazuje, jak ważne są ludzkie uczucia. To idealny przykład kobiecej literatury. Na kartach powieści pocałunki są mocne, namiętne i głębokie ;-)

Autorką publikacji jest J. Daniels, bestsellerowa pisarka „New York Timesa”. Uwielbia zwijać się w kłębek z ukochaną książką w ręku, pić olbrzymie ilości kawy i pisać historie, których jej dzieci nigdy nie przeczytają. Dorastała w Baltimore, a obecnie mieszka wraz z rodziną w Maryland.

Wszystko zaczyna się od tego, że bohaterka jedzie na ślub Reeda i Beth. Jej chłopak jest z tego powodu zły, bezrobotny i dziwi się dlaczego też nie został zaproszony. Richard jest po prostu wściekły. Brat Riley wcześniej zwolnił Richarda z pracy, za niewywiązywanie się ze swoich...

iwcia169 | 2019-04-29

Przyjemny romans kontynuacja serii o losach kolejnego policjanta i przyszłej pielęgniarki. Spotykają się na ślubie jej brata on kolega z pracy i Ona siostra Pana młodego. CJ od razu jest pod urokiem dziewczyny a ona doskonale go pamięta bo poznała go wcześniej jednak on nie zwrócił na nią uwagi. Na weselu wybucha jak wulkan namiętność miedzy tą dwójka.

Qulturasłowa | 2019-03-24
Przeczytana: 24 marca 2019

A Ty, czego potrzebujesz?
Kiedy nauczyłyśmy się ignorować fakt, że nasz mężczyzna nie dba o nas tak, jak na to zasługujemy? Dlaczego prześcigamy się w pomysłach, jak go zadowolić, podczas kiedy on nie jest w stanie podać nam szklanki wody? Kiedy przestałyśmy wymagać od niego jakiejkolwiek aktywności w domu, zamieniając się w sprzątaczki i kucharki? Na jakim etapie związku tak się dzieje? Czy ponad rok trwania związku oznacza, że on może być już głuchy na nasze potrzeby?
Te pytania powinna sobie zadać Riley Tennyson, dwudziestodwuletnia mieszkanka małego miasteczka Ruxton. Jej związek z Richardem właśnie przeżywa kryzys, mężczyzna nie może bowiem pogodzić się ze zwolnieniem z pracy, odpowiedzialnością za ten fakt obarczając nie siebie i swoją niesłowność oraz skłonność do spóźniania się, ale właśnie Riley. To bowiem brat dziewczyny pozbył się nieefektywnego pracownika zastrzegając przy tym, że nie chce go widzieć na swoim ślubie u boku siostry. Sama Riley jest teraz pomiędzy...

Kamila | 2019-03-21

Z recenzję tej książki czekałam specjalnie do dziś.
Na pierwszy dzień wiosny.
Bo ta książka jest dla mnie jak wiosna. Budząca się do życia nadzieja, ciepła, słoneczna, lekko kapryśna.
J. Daniels nie jest mi obca.
Bardzo ją lubię. Cykl Alabama Summer znam doskonale. Każdy tom jest wyjątkowy. Książki są ze sobą lekko powiązane ale można je czytać samodzielnie.
Nie mogłam się doczekać 5 tomu.
Cykl Słodkie Opętanie tej autorki też jest również godny polecenia. Lekki, zabawny, z przymrużeniem oka.
Dawno w moich recenzjach nie było typowego romansu. Nie erotyku. Romansu.
Uważam, że I dzień wiosny to idealna pora żeby zacząć nowy okres czytelniczy. I wybierać i sięgać książki romantyczne.
Trochę przeze mnie ostatnimi czasy zlekceważone i zapomniane.
Ale do rzeczy.
Główną bohaterką jest Riley, która nie uważa się za kobietę przebojową czy piękną. Gdy na weselu jej brata zauważą ją przystojny policjant i zaczyna z nim flirtować postanawia spędzić z nim noc.
Nie obiecuje i nie wierzy że...

dobrerecenzje | 2019-03-14
Przeczytana: 14 marca 2019

Riley Tennyson to młoda i obiecująca dziewczyna, a do tego od młodości zakochana w Richardzie.
Reed-brat Riley nienawidzi Richarda, który pracuje, a właściwie to pracował w jego firmie bo właśnie Reed go zwolnił za notoryczne spóźnianie się, a do tego zabronił swojej siostrze przyjść na swój ślub z Richardem jako z osobą towarzyszącą.
Riley bardzo zraniło to, że jej własny brat nienawidzi mężczyzny, którego ona kocha.
I oto na ślubie brata pojawia się CJ Tully-policjant z Ruxston.
Dziewczyna nie znała go wcześniej lecz widywała go z jej znajomymi.
W wyniku złości i desperacji Riley upija się i spędza upojną noc z CJ-em.
I choć niewiele z tej nocy pamięta to super przystojny policjant bardziej jej się podoba, a jeszcze bardziej seks z nim, podczas gdy w domu czeka na nią jej chłopak Richard, który ją zapewnia, że bardzo ją kocha.
A to sobie Riley poplątała życie.
I co teraz zrobi?
Którego wybierze?
Dziewczyna jest w rozterce i nie potrafi zdecydować, którego ma wybrać.
I chciałaby i...

Katarzyna | 2019-03-03

Jedna noc, a może zmienić wiele. Poddanie się uczuciom, chwili, nie raz na drugi dzień może wywołać wyrzuty sumienia. Zwłaszcza, gdy świeżo zakończyło się związek. A jeszcze gorzej, gdy twój były, wcale się za niego nie uważa i chce nadal być twój. A jedno nocna przygoda nie chce odpuścić. Riley, woli wybrać to co znane, niż dać się ponieść namiętności, dlatego CJ odchodzi na dalszy plan, ale nie znika z jej życia. Czy mężczyzna tak łatwo odpuści? Przecież Riley jest tak blisko, a nadal daleko.

„To, czego potrzebuję” to typowy romans, w którym zalazłam wszystko czego oczekuję od tego gatunku. Nie brakło emocji, namiętności, nieporozumień. Miłość iskrzyła w powietrzu. Bohaterowie jak to w takich powieściach często bywa, potrafią zirytować, a zwłaszcza główna bohaterka, która nie wiedziała sama czego chce. Pomimo tego, że zdenerwowała mnie nie raz, ale często tak mam, że kobiece postacie mnie irytują, chyba to celowy zabieg pisarzy, by wywołać w nas emocje, nie tylko te pozytywne,...

Katka8802 | 2019-03-01

Czytałam na raty. Pierwsza część ( przed urlopem) fantastycznie, druga część ( po urlopie) jakoś tak bez WOW.... nie wiem sama.... może popełniłam błąd i powinnam czytać ciągiem...... wcześniejsze części zdecydowanie bardziej mnie wciągnęły.

Iskierka_czyta | 2019-02-28

Z tą autorką nie spotkałam się wcześniej w ogóle. Okazja do przeczytania nadarzyła się dzięki propozycji wydawnictwa. Kojarzyłam, że nie jest to pierwszy tom z serii, ale szybko sprawdziłam, że każda książka opisuje inną historię. Szybka analiza wolnego czasu i szybka decyzja: biorę. Stwierdziłam, że jak całość mi się spodoba to zainwestuję i kupię resztę serii. Okładki są dość delikatne i romantyczne, więc oczekiwałam jakiejś kobiecej, miłosnej przygody. Jak było?

Po przeczytaniu całości mam wrażenie, że autorka jest lekko niespójna. Początkowe zachowanie bohaterów jest totalnie odmienne od tego, co dzieje się pod koniec, a nawet już okolicach połowy książki. Mogłoby się wydawać: dorośli, zmienili się. Jednak nie, zmiany następują dość spontanicznie i bez większych powodów. Pierwsze 100 stron mnie zniechęcało, ale później zdecydowanie ciekawie się działo. Gdyby tak uciąć początek tej książki, to myślę, że mogłabym ją uznać za prawie perfekcyjną. Zakończenie nie zaskakuje...