Gdy upadnę

J. Daniels Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Alabama Summer (tom 3) literatura obyczajowa, romans
When I Fall
When I Fall
Alabama Summer (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Emilia Skowrońska

Wyjątkowa nudna, banalna i przewidywalna historia o miłości, a raczej wielkim pożądaniu.

Bohaterowie 9/10
Akcja: 9/10
Sposób pisania autorki:9/10
Okładka:8/10
kreatywność:9/10

Najlepszy tom, zdecydowanie! Do przeczytania został mi jeszcze piąty, ale póki co ten zdecydowanie wygrywa! ♥

Z każdym tomem ta seria podoba mi się coraz bardziej :) Reed to na razie mój ulubieniec.

uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam ksiazki tej autorki. Sa zabawne, mega romantyczne a bohaterowie sa idealni

Na półkach: , , , , ,

Gdy upadnę długo czekało na swoją kolej, ale po słabej drugiej części serii miałam obawy, że dalej będzie jeszcze gorzej i moje rozczarowanie serią wzrośnie, a powodzenie pierwszego tomu było trafem szczęścia. Jak J. Daniels poradziła sobie z historią Reeda oraz Beth?

Kolejny dobry tom. Nadal pierwszy uważam, że pierwszy był najlepszy, ale ten równie dobrze się czytało.

Na półkach: , , , , ,

Nie wiem co mnie skłania do czytania takich książek, ale są tak absurdalne, że po prostu nie mogę w to uwierzyć.
Wszystko co się dzieje w tej książce jest jednostajne. Standardowo jedna zła 'decyzja' i jedno z bohaterów musi mieć złamane serce. Wszędzie ten sam schemat. Jedyne co powoduje, że ta część jest nieco lepsza od pozostałych to to, że bohaterowie są bardziej...

miasta wraca jego była dziewczyna…
"Nie pamiętam, jak to jest. Nie zezwalam sobie na pamiętanie o tym. Wymazałem tę część życia, by zapomnieć, jak bardzo byłem żałosny. To właśnie zrobiła ze mną miłość dziewięć lat temu. Uczyniła mnie żałosnym."

Po tę powieść sięgnęłam głównie z ciekawości. Byłam pod pozytywnym wrażeniem części poprzednich, które dotyczą serii Alabama...

Cała recenzja na moim blogu:

Jeśli jesteście po dość emocjonującej lekturze i macie ochotę na coś lekkiego i niezobowiązującego, to bardzo polecam książkę "Gdy Upadnę".
Powiem szczerze, że jak skończyłam czytać tą książkę to dowiedziałam się, że to jest trzeci tom :P dla mnie był pierwszy i wiecie co, prawie do końca nie...

Rodzice wychowując swoje dzieci, przekazują im pewne wartości, którymi najprawdopodobniej będę się kierowali jako dorośli ludzie. A co się dzieje, kiedy rodzice zamiast wychowywać, sami nie potrafią poradzić sobie z własnymi nałogami czy demonami? Czy ich dzieci również będą popełniać te same błędy?

Beth to dziewczyna, której matka była narkomanką. Piszę "była", bo w...

• 2018
  • 2019
  • 2018
  • Ebook
  • E-book

Dodaj cytat z książki Gdy upadnę