Arq tom 3

Cykl: Arq (tom 13-18) | Seria: Plansze Europy
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiksy
kendo777

Trzeci tom zbiorczy znakomitej sagi przygodowo-fantastycznej mistrza komiksu mistycznego, Andreasa. W poprzednich tomach obserwowaliśmy dzieje kilku bohaterów, których łączyło tylko jedno: wszyscy znaleźli się w jednym czasie w tym samym miejscu, a w efekcie za sprawą niewytłumaczalnego zjawiska zostali przeniesieni do świata Arq. Większość z nich wpadła w ręce walczących między sobą...

W poprzednich tomach obserwowaliśmy dzieje kilku bohaterów, których łączyło tylko jedno: wszyscy znaleźli się w jednym czasie w tym samym miejscu, a w efekcie za sprawą niewytłumaczalnego zjawiska zostali przeniesieni do świata Arq. Większość z nich wpadła w ręce walczących między sobą prymitywnych tubylców, z których część żyła w przestworzach, część na ziemi, a część pod wodą. Istniały wszakże na Arq również odosobnione przyczółki cywilizacji technologicznej, choć wydawały się niezamieszkane. Jedności obcego świata strzegł tajemniczy samotny wojownik Nonac, zwany Panem Umysłów. Przybysze musieli zmierzyć się z licznymi pytaniami: czym jest i gdzie leży Arq? Jak i dlaczego się tam dostali? Czy możliwy jest powrót do ziemskiej rzeczywistości?
Jak zwykle w opowieściach Andreasa tylko część pytań doczekała się odpowiedzi, może więc w zebranych w tym albumie opowieściach poznamy najważniejsze zagadki Arq?

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/