Miecz Herobrine'a

Wydawnictwo: Pascal
A Espada de Herobrine
przygodowa
Dasza

Wkrocz w świat Minecrafta i ocal Overworld Piętnastoletni Artur nie cierpi Minecrafta i swojej młodszej siostry Mallu. Kiedy jednak dziewczyna zostaje wciągnięta do Overworldu, brat rusza jej na pomoc. Aby wrócić do domu, rodzeństwo musi stoczyć walkę z creeperami, endermanami i zombie. Ale jest coś jeszcze… Ich jedyną nadzieją na wydostanie się ze świata Minecrafta jest wypełnienie...

Wkrocz w świat Minecrafta i ocal Overworld

Aby wrócić do domu, rodzeństwo musi stoczyć walkę z creeperami, endermanami i zombie. Ale jest coś jeszcze… Ich jedyną nadzieją na wydostanie się ze świata Minecrafta jest wypełnienie dawnego proroctwa.

Tylko oni mogą uratować Overworld i nie dopuścić do powrotu najpodlejszej istoty, jaka kiedykolwiek tam się pojawiła – Herobrine’a.

Muszą odnaleźć Diamentowy Miecz i pokonać Czerwonego Króla.

Czy Artur i Mallu wypełnią niebezpieczną misję?

Czy uda im się wrócić do naszego świata?

źródło opisu: pascal.pl

źródło okładki: pascal.pl