Nasz dyrektor jest wampirem!

Tłumaczenie: Barbara Górecka
Seria: Szkolne Szaleństwa
Wydawnictwo: Zielona Sowa
My Hadteacher Is a Vampire Rat!
przygodowa
MagdaM

Na widok nowego dyrektora Maja i jej szkolni koledzy dostają SZOKU! Mężczyzna ma czarne włosy, dziwne gumowate wargi i nosi pelerynę. Pewnego dnia paczka przyjaciół przez przypadek podsłuchuje, jak dyrektor syczy w gabinecie. A na słońcu staje się czerwony jak burak! Ale dopiero kiedy dyrektor zabrania jedzenia pieczywa czosnkowego, wszystko staje się jasne. Nowy dyrektor jest WAMPIREM, a jego armia szczurów-wampirów zamierza opanować szkołę!

źródło opisu: Wydawnictwo Zielona Sowa, 2016

źródło okładki: www.zielonasowa.com

Patanielata | 2017-09-17

Bardzo ciekawa i śmieszna książka.Jeżeli lubisz humorystyczne książki ,to na pewno wciągnie i ciebie!!!

MollKsiążkowy | 2017-08-12

Rewelacyjna!!! Duży druk i ciekawa fabuła.

Alienka | 2017-11-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane