Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Najlepsze wskazówki

Tłumaczenie: Piotr Cieślak
Seria: Sekrety mistrza fotografii cyfrowej
Wydawnictwo: Helion
The Best of The Digital Photography Book Series: The step-by-step secrets for how to make your photos look like the pros'!
fotografia, fotografia cyfrowa
poradniki
Katarzyna

Autor najpopularniejszej na świecie książki o fotografii cyfrowej — Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby’ego Dziś dzięki powszechności aparatów cyfrowych fotografować może każdy. Niektórym wystarczy „pstrykanie fotek”, inni chcą tworzyć piękne obrazy. Zrobienie poprawnego, ładnego zdjęcia nie jest trudne. Jednak jeśli chcesz tworzyć fotografie, które wzbudzą emocje i przykują uwagę widza,...

Dziś dzięki powszechności aparatów cyfrowych fotografować może każdy. Niektórym wystarczy „pstrykanie fotek”, inni chcą tworzyć piękne obrazy. Zrobienie poprawnego, ładnego zdjęcia nie jest trudne. Jednak jeśli chcesz tworzyć fotografie, które wzbudzą emocje i przykują uwagę widza, poza pomysłem musisz mieć pewną wiedzę i umiejętności. Jednym słowem, musisz poznać tajniki fotografii cyfrowej!

Sięgnij po tę książkę — wyjątkowy poradnik opracowany przez wyjątkowego autora. Znalazły się tu najlepsze porady, które pieczołowicie wybrano ze wszystkich pięciu tomów serii „Sekrety mistrza fotografii cyfrowej”, a następnie uzupełniono je i zaktualizowano. Dzięki temu błyskawicznie nauczysz się technik, które na pozór niezwykle trudno zrozumieć. Dowiesz się wszystkiego, z czym musisz być obeznany, aby nacisnąć odpowiedni przycisk i wybrać najlepsze ustawienia. Zaczniesz tworzyć zdjęcia swoich marzeń. Autor, zamiast opisywać, co trzeba zrobić, po prostu pokazuje to. Niemal na każdej stronie znajdziesz sprawdzony i skuteczny pomysł na prawdziwie profesjonalne fotografowanie.

Oto najważniejsze spośród wielu zagadnień omówionych w książce:
- Jak prawidłowo używać lampy błyskowej?
- Jak wybrać obiektyw: który, kiedy, dlaczego?
- Jak urządzić i wyposażyć studio fotograficzne?
- Profesjonalne portrety, zdjęcia ślubne i sportowe, przyrodnicze i pejzaży.
- Jak bezboleśnie przesiąść się ze smartfona na lustrzankę?
- Przydatne wskazówki i gotowe przepisy na piękne fotografie.

Scott Kelby jest fotografikiem, projektantem i wielokrotnie nagradzanym autorem ponad 60 książek. Jego książki poświęcone technikom fotografowania cieszą się ogromną popularnością — przetłumaczono je na kilkadziesiąt języków. Kelby ma dar prostego przekazywania trudnych zagadnień. Jest uważany za jednego z najlepszych wykładowców i trenerów nauczających fotografii cyfrowej na warsztatach i seminariach organizowanych na całym świecie.

źródło opisu: ebookpoint.pl

źródło okładki: ebookpoint.pl